אימון אישי לאנשים מתוקים (סוכרתיים)אובחנתם כסוכרתיים או כטרום סוכרתיים?

אתם נוטלים תרופות להורדת הסוכר ומעוניינים להפחית את מינונם?
בואו להתאמן כיצד להתמודד עם מחלת הסוכרת ללא תרופות, וככל שתקדימו כך ייטב!
מטרת האימון האישי הינה למניעת מחלת הסוכרת או לצורך שליטה במחלה לאלה שכבר חלו בה. בסדרת מפגשים אינטימיים נסקור את מאפייני המחלה, את הדרכים הטבעיות להתמודד עימה, ולא פחות חשוב כל מתאמן לומד להביא לידי ביטוי את הכוחות והעוצמות הטמונים בו כך שיהיו זמינים, כדי שכל אחד יעבור את השינוי באורח החיים בהצלחה.


אימון אישי לתזונה ואורח חיים בריא לחולי סוכרת ולמועדים לסוכרת
זהו עוד נדבך בסדרת האימונים שאני מקיימת. מלבד לסוכרתיים שבנינו, האימון מתאים גם לאותם הסובלים ממחלות אוטו-אימוניות, לאנשים בעלי לחץ דם גבוה, לאלה שסובלים מכולסטרול LDL גבוה וכן, בעלי משקל גבוה שרוצים לרזות באופן מבוקר ולשמור על משקל תקין לאורך זמן. מלבד הידע הרב שאני מעבירה, המתאמנים רוכשים כלים כדי שיוכלו להבחין בין תזונה המתאימה ליעדים שגיבשו לעצמם, ולבין תזונה מזיקה.
האימון לתזונה משלב שני עולמות ידע: אימון מנטלי וידע בתזונה בריאה למניעת מחלות והרזיה. היתרון באימון לתזונה הינו שהמתאמן מסגל לעצמו תפיסה חדשה-החשיבה הופכת להיות חשיבה עתידית ממוקדת מטרה בשונה מהחשיבה המתבססת על סיפוקים מידיים "כאן ועכשיו". כל מתאמן מסגל לעצמו דרכים יצירתיות לעמוד בהצלחה במצבים מפתים, כגון ארוחות חברתיות, אכילה מתוך רצון לפיצוי על הרגשה לא טובה , ובכלל האכילה הופכת להיות אכילה מושכלת בשונה מאכילה רגשית שמאוד נפוצה בקרב אלה הסובלים ממשקל יתר וממחלות.
האימון כולל גם שיחה עם בן/בת הזוג של המתאמן – מתוך הרציונל לפיו מעורבות בן הזוג תורמת תרומה של ממש לסיכויי הצלחת התהליך כולו.
המסר האופטימי
המסר האופטימי באימון האישי הינו כי חולי הסוכרת יכולים לצפות להרבה שנים של בריאות טובה, פעילות, חיים טובים ומאושרים ושמחת חיים אם שומרים. ניתן לטפל ולאמן לטפל ולאמן תזונה גם אנשים שמועדים לחלות במחלה ונמצאים במצב של "טרום סוכרת", אנשים עם היסטוריה משפחתית של סוכרת, אלה שהם במצב גבולי ברמת הסוכר שלהם DL100 מ"ג בבדיקה לאחר צום- המכונה גם "סוכרת סמויה", נשים שחוו סוכרת הריונית המהווה איתות ו"נורות אזהרה" ואנשים הסובלים מעודף משקל, או אלה שהתנסו בעבר בדיאטות שונות ונשברו. במקביל, מיועד האימון גם לכאלו שחלו במחלה - סוכרתיים שצריכים להסתגל, למדחיקים, לאלה שאינם בודקים את רמת הסוכר בדמם ומטפלים נכון במצב ולכל אותם סוכרתיים שאינם לוקחים על עצמם אחריות.
האימון לתזונה הינו אימון המשלב אימון מנטלי עם סדרת אימונים רגשיים ואימון לתזונה עם מתן דגש ועידוד לפעילות גופנית וקיום אורח חיים בריא.